par ASTARTE

ASTARTE / SIA „ASTARTE-NAFTA” Latvijas nacionālajiem degvielas tirgotājiem ar 100% Latvijas kapitālu un viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Zemgalē.
Astarte-Naftas produktu mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības jomā strādā kopš 1991. gada. ASTARTE īpašumā ir akcīzes preču noliktava, Servisa bāze un 30 degvielas uzpildes stacijas (DUS) visā Latvijā, t.sk. Zemgalē 15 DUS.
 
ASTARTE pamatvērtības ir: kvalitatīva degviela  un pakalpojumi; izpratne par mūsu klientu vēlmēm; uzņēmuma komandas saliedētība un darbinieku augstā profesionalitāte.
 
Uzņēmumā šobrīd strādā 290 darbinieki.

 
ASTARTE piedāvā iegādāties visa veida degvielas un smērvielas par konkurētspējīgām cenām, un nodrošina degvielas piegādes ar savu transportu citiem degvielas tirgotājiem un gala patērētājiem-  lauksaimniekiem, pārvadātājiem, būvniekiem, mežizstrādātājiem, pašvaldību auto transportam u.c.

 
Degvielas veidi:
- 95 E5  markas benzīns ar 5% bioetanola piedevu
- 98 markas benzīns
- Dīzeļdegviela
- Dīzeļdegviela SUPER paredzēta EURO 5 un EURO 6 standartu automašīnām
- Dīzeļdegviela lauksaimniecības produkcijas ražotājiem (LPR)
- Biodīzeļdegviela B100 100% rapšu metilēsteris  (RME)
- Auto gāze
- Marķēta dīzeļdegviela apkurei

 
ASTARTE saņem degvielu no naftas pārstrādes rūpnīcām, veic tās uzglabāšanu, mazumtirdzniecību un  vairumtirdzniecību. Visi mūsu naftas produkti atbilst visaugstākajām Eiropas normām.

ASTARTE degvielas uzpildes stacijās klientiem piedāvā izmantot Lojalitātes un Degvielas kartes.
 
Klienta karte:

Paredzēta lietošanai gan fiziskām, gan juridiskām personām un dod iespēju saņemt atlaidi katram iegādātajam degvielas litram visās ASTARTE degvielas uzpildes stacijās (DUS). Atlaides lielums atkarīgs no mēnesī patērētā/iegādātā degvielas daudzuma. Šī karte dod iespēju Jūsu norādītos rekvizītus automātiski nodrukāt kases aparāta izsniegtajā pirkuma čekā. Lai iegūtu karti, Jums nav jāslēdz līgums ar ASTARTE, bet tikai jāaizpilda pieteikums ASTARTE mājas lapā vai jebkurā ASTARTE DUS.

 
Degvielas karte:

Paredzēta juridiskām un fiziskām personām, slēdzot līgumu ar ASTARTE. Karte dod iespēju saņemt pa pastu vai e-pastu ikmēneša pirkumu rēķinus, detalizētu atskaiti par pirkumiem, atlaides degvielas, preču vai pakalpojumu iegādei visās ASTARTE degvielas uzpildes stacijās. kā arī izmantot priekšapmaksas vai pēcapmaksas norēķinu, atkarībā no konkrētā noslēgtā līguma nosacījumiem. Šī karte satur Jūsu uzņēmuma rekvizītus, kuri automātiski tiek nodrukāti kases aparāta izsniegtajā pirkuma čekā. Lai noslēgtu līgumu un saņemtu šo karti/-es, lūdzu sazinieties ar ASTARTE tirdzniecības daļu vai aizpildiet kartes pieteikumu ASTARTE mājas lapā.
 
ASTARTE degvielas uzpildes stacijās var arī iegādāties automobīļu ekspluatācijas materiālus, pārtikas un pirmās nepieciešamības preces, baudīt labu kafiju un ātrās uzkodas.
 
ASTARTE sadarbības partneris ārzemēs ir ARIS. Ar ARIS kartes starpniecību, ASTARTE klienti var norēķināties bezskaidrā naudā par degvielu un auto precēm degvielas uzpildes stacijās Eiropā.