Atbalstot futbola kluba “Jelgava” iekļūšanu Latvijas kausa finālā, kas norisināsies Jelgavā 21.maijā, “Astarte” ir dubultojusi atlaidi “Jelgavas futbola degvielas kartes” lietotājiem. Laika periodā līdz 31.maijam, uzrādot “Jelgavas futbola degvielas karti”, katrs degvielas litrs maksās par 5,6 eirocentiem lētāk.

Sadarbojoties FK “Jelgava” un SIA “Astarte Nafta”, 2013.gada aprīlī tika ieviestas “Jelgavas futbola degvielas kartes”. To īpašnieki saņēma 2 santīmu atlaidi par katru iegādāto degvielas litru Zemgales reģionā tik populārajā DUS “Astarte” tīklā, bet vēl 1 santīmu saņēma arī FK „Jelgava”. No 2014.gada šī atlaide tika konvertēta eiro.
SIA “Astarte Nafta” Valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis norāda, ka FK “Jelgava” un „Astarte” sadarbība ir abpusēji ļoti izdevīga. No tās iegūst gan FK “Jelgava” līdzjutēji, jo saņem 2 santīmu atlaidi no “Astarte” par katru iegādāto degvielas litru, futbola klubs iegūst papildus finansējumu, savukārt “Astarte” iegūst jaunus klientus un veicina jau esošo klientu lojalitāti.
“Jau šobrīd „Astarte” degvielas uzpildes stacijas ir ļoti populāras, jo īpaši Zemgalē. Te mūs uztver kā vietējos, kā savējos. Daudzi mūsu klienti atzīst, ka izmanto mūsu pakalpojumus ne tikai dēļ kvalitātes un cenas, bet arī tāpēc, ka vēlas atbalstīt savējos. Mēs jūtam patriotismu, un šāda sadarbība ar Jelgavas futbola klubu to vēl vairāk stimulē,” stāsta Ojārs Karčevskis.
“Mums ir arī pašiem sava degvielas atlaižu karte. Klienti to aktīvi izmanto, jo kurš gan nevēlas preci un pakalpojumu saņemt lētāk. Taču „Jelgavas futbola degvielas karte” ieguvums ir ne tikai atlaides un tie citi labumi, ko tā dod, bet arī apziņa, ka ar savu pirkumu esmu palīdzējis savas pilsētas futbola klubam, kura spēlētāji saliedē ap sevi iedzīvotājus, kur trenējas savi vai paziņu bērni,” uzskata Ojārs Karčevskis.
„Jelgavas futbola degvielas karte” kalpo arī kā ielūgums 2 personām uz visām FK „Jelgava” mājas spēlēm “SMScredit.lv” virslīgā.
Kartes ir saņēmuši visi FK “Jelgava” futbolisti. Tās tiek izplatītās arī kluba sistēmā trenējošos bērnu vecākiem, sponsoru kolektīviem, līdzjutēju kluba biedriem.
„Jelgavas futbola degvielas kartes” moto ir “Uzpildies un atbalsti futbolu!”.
03/06/2014
locationmeklēt tuvāko dus
menu