SIA „ASTARTE-NAFTA” ir Latvijas nacionālais degvielas tirgotājs ar 100% Latvijas kapitālu un ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Zemgalē. ASTARTE-NAFTA naftas produktu mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības jomā strādā kopš 1991. gada. ASTARTE-NAFTA īpašumā ir akcīzes preču noliktava, Servisa bāze un 30 degvielas uzpildes stacijas (DUS) visā Latvijā, t.sk. Zemgalē 15 DUS.

ASTARTE-NAFTA pamatvērtības ir: kvalitatīva degviela un pakalpojumi; izpratne par mūsu klientu vēlmēm; uzņēmuma komandas saliedētība un darbinieku augstā profesionalitāte.

Uzņēmumā šobrīd strādā vairāk kā 300 darbinieki.

ASTARTE-NAFTA piedāvā iegādāties visa veida degvielas un smērvielas par konkurētspējīgām cenām, un nodrošina degvielas piegādes ar savu transportu citiem degvielas tirgotājiem un gala patērētājiem- lauksaimniekiem, pārvadātājiem, būvniekiem, mežizstrādātājiem, pašvaldību auto transportam u.c.

Degvielas veidi:
– 95 markas benzīns
– 98 markas benzīns
– Dīzeļdegviela
– Dīzeļdegviela SUPER paredzēta EURO 5 un EURO 6 standartu automašīnām
– Dīzeļdegviela lauksaimniecības produkcijas ražotājiem (LPR)
– Auto gāze
– Marķēta dīzeļdegviela apkurei

ASTARTE-NAFTA saņem degvielu no naftas pārstrādes rūpnīcām, veic tās uzglabāšanu, mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību. Visi mūsu naftas produkti atbilst visaugstākajām Eiropas normām.

ASTARTE-NAFTA degvielas uzpildes stacijās klientiem piedāvā izmantot Klienta kartes un Degvielas kartes.

locationmeklēt tuvāko dus
menu