2016.gada 31.martā, svinīgā Valsts ieņēmumu dienesta Lielo nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākuma laikā finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone pasniedza īpaši šim pasākumam darinātas balvas un atzinības rakstus 2015.gada lielākajiem nodokļu maksātājiem.

Nominācijā “2015.gada lielākais nodokļu maksātājs Zemgales plānošanas reģionā” balvu un atzinības rakstu ieguva SIA “ASTARTE-NAFTA”.

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola: „Esmu gandarīta un pateicīga par ikvienu lielo nodokļu maksātāju, kuru šodien varam godināt. Katrs godprātīgi nodokļos samaksātais eiro cents tiek novirzīts tādām jomām kā drošība, izglītība un veselības aprūpe, veicina iedzīvotāju sociālo labklājību un valsts konkurētspēju. Es ceru, ka lielo nodokļu maksātāju neatlaidīgais un godprātīgais darbs kalpos kā uzticams paraugs citiem nodokļu maksātājiem, apliecinot, ka ar atbildīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi, tiek stiprināta stabila valsts attīstība.”

VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone: “Visa Valsts ieņēmumu dienesta kolektīva vārdā izsaku pateicību mūsu valsts godprātīgajiem nodokļu maksātājiem par ikviena ieguldījumu valsts budžetā, par sekmīgo sadarbību ar Valsts ieņēmumu dienestu un atbildīgo attieksmi pret mūsu valsts ekonomiku kopumā. Lielu paldies vēlos teikt arī Valsts ieņēmumu dienesta darbiniekiem par viņu profesionalitāti, zināšanām un klientu apkalpošanas kvalitāti, jo nodokļu maksātāju un nodokļu administrācijas efektīva un kvalitatīva sadarbība ir neatņemama veiksmīgas un atbildīgas saimnieciskās darbības sastāvdaļa. Es ceru, ka visu šo uzņēmumu sekmīgā darbība, gūtie panākumi un godprātīgā un atbildīgā attieksme pret nodokļu saistību izpildi kalpos par iedvesmojošu un pārliecinošu paraugu arī citiem komersantiem mūsu valstī!

Avots: vid.gov.lv

05/04/2016
locationmeklēt tuvāko dus
menu