26. septembrī kopā ar Līvānu novada domes pārstāvjiem, sadarbības partneriem, klientiem un draugiem svinīgi tika atklāta DUS “Līvāni”.

Līvāni vēsturiski vienmēr ir uzskatīti par “Latgales vārtiem” – vietu, kur ceļotājs nonāk jaunā reģionā un viņu apņem īpaša gaisotne.
Tāpēc mēs, SIA “Astarte-Nafta”, jutām īpašu atbildību veicot DUS “Līvāni” pārvērtības, tā, lai ik vienam garāmbraucējam būtu vēlme tajā iegriezties.

Uzpildes stacijā ir veikta vērienīga pārbūve. Esam nomainījuši vecās viensienu tvertnes pret drošām dubultsienu tvertnēm ar modernām, mūsdienu prasībām atbilstošām, starpsienu kontroles, līmeņa kontroles un pārliešanas aizsardzības sistēmām. Tāpat ir izbūvētas pilnīgi jaunas attīrīšanas iekārtas, paplašināta DUS nojume. Izbūvēts bruģēts laukums zem nojumes, kā arī izveidota ērta auto stāvvieta DUS teritorijā.

Stacijas tirdzniecības zāle ir divreiz lielāka, tajā ir izveidota ērta ēdamzona, kur baudīt kafiju un svaigi ceptās ASTARTE maizītes. Izbūvētas 3 tualetes, kas ir svarīgi visiem ceļotājiem, kā arī padomāts par vecākiem ar maziem bērniem, kuriem var rasties nepieciešamība izmantot pārtinamo galdiņu.

Telpu un āra apgaismojumā ir izmantotas energoefektīvās LED tehnoloģijas, tās ne tikai ļoti labi izgaismo objektu, kas it īpaši ir svarīgi rudens un ziemas periodā, bet arī ļauj būtiski samazināt elektropatēriņu.
Klienti noteikti pamanīs jaunākās paaudzes degvielas uzpildes iekārtas. Tajās šobrīd visus degvielas veidus, 95. un 98. benzīnu, dīzeļdegvielu DD EURO, DD SUPER un LPR un pat auto gāzi var uzpildīt pabraucot zem DUS nojumes, kas ir svarīgi lietus un snigšanas laikā.

Savukārt ASTARTE-NAFTA sadarbībā ar CSDD ir izbūvējusi elektrouzlādes vietu vieglajām automašīnām. ASTARTE-NAFTA DUS tīklā tādas jau ir deviņas.

27/09/2018
locationmeklēt tuvāko dus
menu