Šī gada 30. jūnijā SIA „Astarte-Nafta” svinīgā pasākumā Ventspilī atklāja savu jaunāko- 29. degvielas uzpildes staciju (DUS).

Uz atklāšanu bija aicināti pašvaldību darbinieki,  esošie sadarbības partneri/klienti, potenciālie sadarbības partneri un ASTARTE darbinieki. Pasākumu atklāja ar uzrunām un lentas pārgriešanu, kam sekoja apsveikumi un laba vēlējumi. Svinību laikā viesi tika cienāti ar gardām uzkodām un atspirdzinošiem dzērieniem. Izklaides daļā bija helikoptera nolaišanās un uzpilde, moto triāla paraugdemonstrējumi un īss seminārs par auto kopšanas mūsdienu tehnoloģiskām iespējām.

ASTARTE Ventspils ir mūsdienīga pilna servisa diennakts degvielas uzpildes stacija ar iespēju iegādāties populārākos degvielas veidus: benzīnus- 95 un 98, dīzeļdegvielas-  DD Euro, DD Super, ātrās uzpildes DD smagajām automašīnām un LPR (degviela lauksaimniecības produkcijas ražotājiem). DUS ir arī auto piederumu un pārtikas veikals ar labas kvalitātes kafiju, kuru pagatavo vismūsdienīgākie kafijas aparāti, svaigi ceptas smalkmaizītes un ātro uzkodu iespējas ar kafejnīcas sēdvietu zonu, bezmaksas WiFi, automazgātuve, autostāvvieta, riepu pumpēšanas automāts un tualete. Šīs uzpildes stacijas ikdienas darbību nodrošina 10 (desmit) darbinieki.

Nākotnē DUS tiks labiekārtots un paplašināts ar sadzīves gāzes balonu iegādes iespējām, autogāzi, plašāku kafejnīcas sēdzonu gan telpās, gan ārā, kā arī citām lietām, lai klientiem būtu pinvērtīgāks serviss un ērtāka apkalpošanās.

Adrese:  Lāčplēša iela 1, Ventspils.
24/07/2016
locationmeklēt tuvāko dus
menu