15. jūnijā, autotrasē “Baroni” norisināsies Latvijas Rallijkrosa čempionāta 2.posms.

Arī šogad Salas novada Biržos autotrasē “Baroni” pulcēsies atpazīstami sportisti un sniegs skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu sestdienu.
Dalībnieku vidū būs iespēja ieraudzīt vairākus Latvijas autosporta pasaulē atpazīstamus braucējus. Tāpat, skatītājus priecēs vietējie Jēkabpils sportisti, kas sevi teicami pierādījuši kā Latvijas Rallijkrosa kausa sezonās, tā arī nu jau Latvijas Rallijkrosa čempionāta posmos iepriekšējā gadā.
Sacensību dienas aktivitāšu klāstu bagātinās ne tikai dinamiskas auto sacīkstes, bet arī citas izklaides kā lieliem, tā maziem. Starp sacensību braucieniem pārsteigs ne viens, bet jau divi dažādi, īpaši skatītājiem sarūpēti šovi.

Ieejas biļetes sākot no 1.jūnija būs iespējams iegādāties iepriekš pārdošanā Astarte-Nafta degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Viesītē un Aknīstē.

  • Iepriekš pārdošanas biļešu – 5 EUR.
  • Ieejas maksa sacensību dienā – 7 EUR.
  • Pensionāriem biļetes cena iepriekš pārdošanā un sacensību dienā tikai – 2 EUR
  • Bērniem, augumā līdz 1,5 m un 1.grupas invalīdiem – ieeja pasākumā bez maksas

Latvijas Rallijkrosa čempionāta 2. posmu atbalsta Astarte-Nafta un Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Sacensības organizē: SKN Sports, Rallycross.lv un Salas novads.

20/05/2019
locationmeklēt tuvāko dus
menu