Tērvetē svinīgos apstākļos 1.jūnijā tika atklāta rekonstruētā “Astarte-Nafta” jauna koncepta degvielas uzpildes stacija, kas Tērvetē ir vienīgā. Svinīgais atklāšanas pasākums izvērtās par nozīmīgu Tērvetes kultūras notikumu, kurā piedalījās Tērvetes kultūras nama dziesmu un deju kolektīvi.

“Tērvete ir nozīmīgs centrs, gan tāpēc, ka te dzīvo un strādā daudz uzņēmīgu cilvēku, kurus pazīst visā Latvijā, gan tāpēc, ka tas ir Latvijas un ārvalstu tūristu iecienīts galamērķis ar Tērvetes dabas parku. Degvielas uzpildes stacija atrodas nozīmīgā krustojumā, kur satiekas ceļi uz Bausku, Dobeli, Jelgavu un Lietuvu pierobežas pilsētu Žagari,” stāsta “Astarte-Nafta” valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis.

Oficiālajā atklāšanās pasākuma, pārgriežot simbolisko lenti, Dobeles novada pašvaldības vadītājs Ivars Gorskis uzvēra, cik būtiska gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem, gan arī Tērvetes viesiem ir jauna koncepta “Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacijas atklāšana Tērvetē. Klātesošos ar Tērvetei nozīmīgo notikumu sveica arī Dobeles novada domes deputāta Dace Reinika, kas pirms administratīvi teritoriālas reformas bija Tērvetes novada domes priekšsēdētāja. Uzrunu teica arī Jelgavas mērs Andris Rāviņš. Abpusēji izdevīgo sadarbību akcentēja agroholdinga “Tērvete” vadītājs Vitauts Paškausks, jo uzņēmums ikdienā izmanto “Astarte-Nafta” degvielu, savukārt degvielas uzpildes stacijās tiek tirgota “Tērvete” produkcija.

Jaunā koncepta degvielas uzpildes stacija atrodas vietā, kur “Astarte-Nafta” darbojas jau kopš 1995.gada 11.jūlija, kad šajā vietā varēja iegādāties tikai 3 degvielas veidus un nelielajā kioskā arī auto piederumus.

“Kopš 1995.gada “Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacija vairākas reizes tika paplašināta, līdz 2021.gadā tika pieņemts lēmums to pilnībā rekonstruēt. 2022. gada 1. septembrī uzsākām celtniecības darbus. Tagad esam ļoti gandarīti ar paveikto,” stāsta “Astarte-Nafta” valdes loceklis Jānis Anspoks.

“Ņemot vērā, ka “Astarte-Nafta” ir vienīgā uzpildes stacija Tērvetē, celtniecības darbi tika izplānoti tā, lai nodrošinātu degvielas, kafijas un karsto uzkodu tirdzniecības nepārtrauktību,” informē “Astarte-Nafta” tirdzniecības daļas vadītājs Gints Ostrovskis.

“Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacijas Tērvetē telpu kopējā platība ir 145 m², tai skaitā 51 m² plašā tirdzniecības zāle un 20 m² liela kafejnīcas zona. Āra teritorijā ir iekārtotas vairākas atpūtas vietas, kur var baudīt uz vietas iegādātos ēdienus un dzērienus, tai skaitā jau izslavēto “Astarte” kafiju.

 

Klientiem jaunajā degvielas uzpildes stacijā ir pieejami visi populārākie degvielas veidi – 95. un 98. markas benzīns, dīzeļdegviela, tagad arī auto gāze, kā arī dīzeļdegviela kravas transportam ar uzpildes ātrumu 130 l/min. Apmaksu par degvielas uzpildi var veikt gan veikalā, gan arī izmantojot āra maksāšanas terminālu.

Tāpat kā daudzās citās “Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacijās, arī Tērvetē būs iespējams uzpildīt marķēto dīzeļdegvielu lauksaimniekiem, iznomāt piekabes, kā arī iegādāties gāzes balonus sadzīves vajadzībām.

Jaunatvērtā degvielas uzpildes stacija ir pilnvērtīgi pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, savukārt mazuļu vecākiem ir iekārtots bērnu pārtinamais galdiņš.

“Lai uzlabotu energoefektivitāti un izmantotu zaļo enerģiju, esam uzstādījuši saules paneļus, kuri atrodas uz DUS ēkas jumta. Saražoto elektrību 100% izmantojam DUS darbības nodrošināšanai. Saules paneļu efektīvu darbību padara tas, ka Tērvete ir vieta ar liekāko saulaino dienu skaitu gadā,” stāsta “Astarte-Nafta” valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis.

“Astarte-Nafta” ir uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu. Uzņēmums naftas produktu mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā strādā kopš 1991.gada. “Astarte-Nafta” ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Zemgalē, šobrīd nodarbina 347 darbiniekus. Uzņēmuma īpašumā ir akcīzes preču noliktava un servisa bāze, kā arī 30 degvielas uzpildes stacijas visā Latvijā.

 

05/06/2023
locationmeklēt tuvāko dus
menu