“Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacija Tukumā tika atklāta 16.novembrī, klātesot Tukuma novada domes priekšsēdētājam Gundaram Važam un SIA “Astarte-Nafta” valdes priekšsēdētājam Ojāram Karčevskim, kā arī būvniekiem, uzņēmuma korporatīvajiem klientiem un sadarbības partneriem.

Jaunā “Astarte-Nafta” tīkla degvielas uzpildes stacija atrodas Tukumā, Kuldīgas ielā 69, netālu no lielā apļa, tā ir labi redzama no Ventspils šosejas.

Šajā vietā arī senāk atradās “Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacija, taču uzņēmums 2021.gada rudenī pieņēma lēmumu visu pilnībā pārbūvēt.

Piesaistot SEB Bankas finansējumu, jaunajā degvielas uzpildes stacijā ir investēti 1,6 miljoni eiro.

Jaunatklāto telpu kopējā platība ir 272 kvadrātmetri, tai skaitā 155,8 kvadrātmetru plašā tirdzniecības zāle.

Klientiem ir pieejamas 6 degvielas uzpildes vietas vieglajām automašīnām, ka arī 4 ātrās uzpildes vietas kravas transportam ar degvielas uzpildes ātrumu 130 l/min un AdBlue šķīduma uzpildi. Turpat iespējams uzpildīt arī marķēto dīzeļdegvielu lauksaimniekiem.

Degvielas uzpildes stacijā iespējams arī iznomāt piekabes, iegādāties gāzes balonus sadzīves vajadzībām un noformēt OCTA apdrošināšanu.

Tukumā atklātai “Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacijai ir 5000 kvadrātmetru plašs piegulošais laukums, kurā ir iekārtotas stāvvietas vismaz 30 vieglajām automašīnām, tai skaitā 3 stāvvietas invalīdiem, kā arī vēl vieta 5 smagajām automašīnām. Kopējā teritorijas platība ir 9000 kvadrātmetri.

“Tukuma degvielas uzpildes stacijas būvniecība bijusi izaicinājumu pilna, ņemot vērā sarežģīto pasaules situāciju, tomēr esam priecīgi, ka stacija durvis vērusi šoruden un klientiem būs iespēja iemantot visērtākos degvielas uzpildes aparātus, kā arī izbaudīt ēdināšanas piedāvājumu mājīgajā ēdamzonā,” min “Astarte-Nafta” valdes loceklis Jānis Anspoks.

“Šī ir jauna koncepta degvielas uzpildes stacija. Tā noteikti atšķiras no citām “Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacijām ar savu noformējumu, vizuālajiem risinājumiem, telpu iekārtojumu un digitālajiem monitoriem. Klientu ērtībai pārdomājām plauktu izkārtojumu iekštelpās, daudz piedomājām pie vizuālajām detaļām, jo, kā zināms, uz Tukumu visi brauc pēc smukuma. Īpaši esmu gandarīts par to, kā izskatās ēdināšanas zona,” stāsta “Astarte-Nafta” tirdzniecības daļas vadītājs Gints Ostrovskis.

“Sadarbībā ar projektētājiem un iekštelpu dizaina speciālistiem, degvielas uzpildes stacijas telpas ir izveidotas piemērotākas lielākai klientu plūsmai. Iekštelpās līdz ar kasēm, veikala letēm un kafijas galdu, ir izvietota arī atpūtas zona ar galdiņiem, lai klienti var pēc garā ceļa atpūsties un nobaudīt uz vietas gatavotos ēdienus, kuru klāsts tiks nemitīgi paplašināts,” informē Gints Ostrovskis.

“Uzskatāmākai informācijai izvietoti lieli digitālie monitori, kuros var redzēt ēdināšanas piedāvājumu. Monitori izvietoti arī virs ledusskapjiem, kas padara telpu krāsaināku, acīm pievilcīgāku,” precizē Gints Ostrovskis.

Jaunatvērtā degvielas uzpildes stacija ir pilnvērtīgi ir pieejama cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Jauno vecāku vajadzībām labierīcībās izvietoti bērnu pārtinamie galdiņi.

“Astarte-Nafta” ir uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu. Uzņēmums naftas produktu mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā strādā kopš 1991.gada. “Astarte-Nafta” ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Zemgalē, šobrīd nodarbina 347 darbiniekus. Uzņēmuma īpašumā ir akcīzes preču noliktava un servisa bāze, kā arī 30 degvielas uzpildes stacijas.

21/11/2022
locationmeklēt tuvāko dus
menu