Aicinām apmeklēt ASTARTE stendu izstādē "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018"

24/04/2018

No 27.- 28. aprīlim Zemgales Olimpiskajā centrā norisināsies “Zemgales Uzņēmēju dienas 2018”

Aicinām apmeklēt ASTARTE-NAFTA stendu, kurā piedāvāsim noformēt Klienta karti ar ĪPAŠU atlaidi, iepazīstināsim ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem un jaunāko degvielas un autogāzes uzpildes iekārtu ar kādu aprīkojam mūsu DUS tīklu. Gaidīsim ciemos!

Lasīt vairāk

ASTARTE-NAFTA piedalās Uzņēmēju ēnu dienās

24/04/2018

Uzņēmēju pieredzes dienas ir jauna Swedbank iniciatīva, kas šogad norisinājās no 16. – 21. aprīlim. Latvijā šāda Uzņēmēju pieredzes diena – Uzņēmēju ēnu diena norisinājās pirmo reizi. Jaunajā projektā piedalījās ap 60 uzņēmēji, kuri dalījās ar savām zināšanām un apmainījās ar pieredzi. ASTARTE-NAFTA iepazīstināja ar uzņēmumu apmeklējot uzpildes staciju DUS Krasta iela, Rīgā.

ASTARTE-NAFTA vadības vārdā vēlamies pateikt Swedbank paldies par labi organizētu pasākumi, kas arī mums ļāva iepazīt citus uzņēmumus un mums dalīties ar citiem pieredzē.

Lasīt vairāk

HK Zemgale Latvijas vicečempioni

20/04/2018

KH Zemgale Latvijas čempionāta 1/2 finālā tikās ar HK Mogo, un sērijā līdz četrām uzvarām, ar rezultātu 4:2 iekļuva finālā.

Finālsērijā “Zemgale/LLU” mērojās spēkiem ar “Kurbads”, kurš netika pārspēts un Jelgavnieki piekāpās sērijā ar 0:4. Neskatoties uz zaudējumiem finālsērijā HK Zemgale ierakstīja jaunu lappuse kluba vēsturē – pirmo reizi kļūstot par Latvijas vicečempioniem.
KH Zemgale noslēdzot sezonu parādīja to, ka nākamos gadus Latvijas hokejā būs vēl viens pretendents uz čempiona titulu.

Lasīt vairāk

ASTARTE-NAFTA Vasaras šķidrums vējstiklu mazgāšanai, 4L

09/04/2018

Laiks nomainīt vējstiklu mazgāšanas šķidrumus uz vasaras.
ASTARTE-NAFTA jaunais vējstiklu un lukturu mazgāšanas šķidrums vasaras sezonai līdz -2°C pieejams visās degvielas uzpildes stacijās

Šķdrums labi attīra vējstiklu no dubļiem, kukaiņiem, putnu mēsliem, eļļas un citiem traipiem. Attauko stiklu un logu birstes virsmu. Saudzīgs auto krāsojumam, gumiju, hroma un polikarbonāta detaļām. Patīkams aromāts. Speciālas piedevas pasargā apmazgāšanas sistēmu no korozijas.

Lasīt vairāk
locationmeklēt tuvāko dus
menu