ASTARTE piedalās izstādē AUTO 2015

16/04/2015

ASTARTE piedalijās Starptautiskajā autoindustrijas izstādē “AUTO 2015”, kura norisinājās no 10. līdz 12. aprīlim Rīgā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Pateicamies tiem, kuri apmeklēja mūsu stendu, aprunājās ar mums, izmantoja mūsu īpašo izstādes piedāvājumu, kā arī ieguva Klientu kartes ar īpašo izstādes atlaidi.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku labdarības akcija 2014 Aknīstē

21/02/2015

Katra gada nogalē biedrība „Manai mazpilsētai Aknīstei” organizē Ziemassvētku labdarības akciju. Tās mērķis ir sagādāt dāvanas un sveikt cienījama vecuma aknīstiešus, un cilvēkus ar īpašām vajadzībām- kopā 77.

Arī ASTARTE-NAFTA atsaucās uz aicinājumu un bija viena no 26 personām, kura ar ziedojumu piedalijās šajā akcijā.

Lasīt vairāk

FK "Jelgava" bronzas medaļas Pievienots - P., 01/12/2014 - 19:00 Pēc 19 gadu pārtraukuma, kopš "RAF Jelgava" komandas laikiem, FK "Jelgava" komanda ir atkal kāpusi uz Latvijas futbola augstākās līgas goda pjedestāla pakāpiena. Pēdējā spēlē pret FS "Metta/LU", kur tika svinēta uzvara ar 3:0, FK "Jelgava" ļāva iegūt bronzas medaļas. Jāatzīmē ka jau maijā uzvarot "Skonto FC", Jelgavas klubs ieguva Latvijas Kausu. Redzami liela loma uzvaras kaldināšanā bija trenerim Vitālijam Astafjevam, kurš ir deviņkārtējs Latvijas čempions, trīskārtējs Latvijas kausa ieguvējs un ar 167 spēlēm Latvijas izlasē ir ne tikai spēlētājs ar visvairāk aizvadīto spēļu skaitu, bet arī Eiropas rekordists. Astarte-Nafta ir gandarīta, ka bija iespēja būt daļai no šī nozīmīgā sasnieguma.

01/12/2014

Pēc 19 gadu pārtraukuma, kopš “RAF Jelgava” komandas laikiem, FK “Jelgava” komanda ir atkal kāpusi uz Latvijas futbola augstākās līgas goda pjedestāla pakāpiena.

Lasīt vairāk
locationmeklēt tuvāko dus
menu