FK "Jelgava" bronzas medaļas Pievienots - P., 01/12/2014 - 19:00 Pēc 19 gadu pārtraukuma, kopš "RAF Jelgava" komandas laikiem, FK "Jelgava" komanda ir atkal kāpusi uz Latvijas futbola augstākās līgas goda pjedestāla pakāpiena. Pēdējā spēlē pret FS "Metta/LU", kur tika svinēta uzvara ar 3:0, FK "Jelgava" ļāva iegūt bronzas medaļas. Jāatzīmē ka jau maijā uzvarot "Skonto FC", Jelgavas klubs ieguva Latvijas Kausu. Redzami liela loma uzvaras kaldināšanā bija trenerim Vitālijam Astafjevam, kurš ir deviņkārtējs Latvijas čempions, trīskārtējs Latvijas kausa ieguvējs un ar 167 spēlēm Latvijas izlasē ir ne tikai spēlētājs ar visvairāk aizvadīto spēļu skaitu, bet arī Eiropas rekordists. Astarte-Nafta ir gandarīta, ka bija iespēja būt daļai no šī nozīmīgā sasnieguma.

01/12/2014

Pēc 19 gadu pārtraukuma, kopš “RAF Jelgava” komandas laikiem, FK “Jelgava” komanda ir atkal kāpusi uz Latvijas futbola augstākās līgas goda pjedestāla pakāpiena.

Lasīt vairāk

Latvijas MINI automašīnu kluba sezonas noslēgums

10/07/2014

2014. gada 4. oktobra skaistā rītā skaisti auto pulcējās skaistā vietā! Proti- ASTARTE Krasta degvielas uzpildes stacijā pulcējās Latvijas MINI automašīnu klubs (www.minimanija.lv) oficiālai sezonas noslēgšanai. Pēc labas kafijas un smalkmaizīšu baudīšanas, tika noturēta sapulce, pielietas bākas un vairāk kā 30 MINI startēja orientēšanās rallijā ceļā uz Rundāles pili.

Lasīt vairāk

ASTARTE dubulto atlaidi Jelgavas futbola kluba atbalstītājiem

03/06/2014

Atbalstot futbola kluba “Jelgava” iekļūšanu Latvijas kausa finālā, kas norisināsies Jelgavā 21.maijā, “Astarte” ir dubultojusi atlaidi “Jelgavas futbola degvielas kartes” lietotājiem. Laika periodā līdz 31.maijam, uzrādot “Jelgavas futbola degvielas karti”, katrs degvielas litrs maksās par 5,6 eirocentiem lētāk.

Lasīt vairāk
locationmeklēt tuvāko dus
menu