Latvijas MINI automašīnu kluba sezonas noslēgums

10/07/2014

2014. gada 4. oktobra skaistā rītā skaisti auto pulcējās skaistā vietā! Proti- ASTARTE Krasta degvielas uzpildes stacijā pulcējās Latvijas MINI automašīnu klubs (www.minimanija.lv) oficiālai sezonas noslēgšanai. Pēc labas kafijas un smalkmaizīšu baudīšanas, tika noturēta sapulce, pielietas bākas un vairāk kā 30 MINI startēja orientēšanās rallijā ceļā uz Rundāles pili.

Lasīt vairāk

ASTARTE dubulto atlaidi Jelgavas futbola kluba atbalstītājiem

03/06/2014

Atbalstot futbola kluba “Jelgava” iekļūšanu Latvijas kausa finālā, kas norisināsies Jelgavā 21.maijā, “Astarte” ir dubultojusi atlaidi “Jelgavas futbola degvielas kartes” lietotājiem. Laika periodā līdz 31.maijam, uzrādot “Jelgavas futbola degvielas karti”, katrs degvielas litrs maksās par 5,6 eirocentiem lētāk.

Lasīt vairāk

ASTARTE atbalsta Futbola klubu "Jelgava"

14/01/2014

Futbola kluba Jelgava sezonas noslēguma pasākumā 02.12.2013 SIA “ASTARTE- NAFTA” saņēma pateicību par atbalstu futbolam 2013.gada sezonā.Atbalsts tika sniegts izmantojot SIA “ASTARTES NAFTA” futbola karti. FK Jelgava saezonu noslēdza ar virslīgā  iegūto 8. vietu. Ar Futbola karti var iegūt atlaides degvielas iegādei ASTARTE-NAFTA DUS, kā arī izmantot kā ieejas biļeti mājas spēlēs.

 

Lasīt vairāk
locationmeklēt tuvāko dus
menu